FACEBOOK

Svatba je vůbec tím nejkrásnějším vyznáním lásky. Přeci jen tak říkáme tomu druhému, že ho natolik milujeme, že s ním chceme strávit zbytek života.
 A proto, když k takové události má dojít, chceme mít vše dokonalé. Ten osudový den prožít naplno, mít ty nejkrásnější vzpomínky, fotky, videa, být s přáteli a rodinou a hlavně se cítit a vypadat skvěle a jedinečně.

A tak začneme řešit krom motivu svatby, výzdoby, hudby atd. i oblečení. Sehnat svatební šaty či oblek tak, aby byl pohodlný, aby vám seděl a zároveň byl originální, je docela oříšek. V dnešní době můžete ve svatebních salonech nalézt opravdu krásné šaty a k tomu i oblek, avšak velikostí mají pramálo, o materiálech škoda mluvit a můžete si být jistí, že nebudete první ani poslední, kdo je bude mít na sobě.

A tak vám i v této oblasti nabízím ušití vašich vysněných svatebních šatů i obleku pro partnera, pro rodiče i družbu.

Vybereme spolu látky, navrhneme společně šaty či vám je můžu ušít podle vaši přinesené inspirace třeba i ze zahraničních webů.  Nemusíte nikam chodit, přijedu totiž za vámi a vše tak v klidu probereme, naplánujeme a naměříme.

Ve výsledku budete mít originální šaty za cenu kolikrát nižší, než je pouhé půjčovné ve svatebních salónech. Samozřejmě opět záleží na látce a typu šatů.
Ceny za ušití svatebních šatů se pohybují od 7.500 Kč a pánský oblek od 10.000 Kč.

Veronika a Petr | Svatba Petry a Matěje Honových, foto Štěpán Hon, foto v prezentaci webu: Robin Röhrich |

NAHORU