FACEBOOK

DÁMY

Přestože jsem vyučenou pánskou krejčovou, věnuji se především ženám.  Všechny chceme být krásné, cítit se v oblečení pohodlně a mít módní trendy v malíčku.

Díky bohu jsme ale každá originál a ne vždy nám běžné konfekční oblečení sedí a popravdě, občas je to nuda a tu halenku, co jste viděla v časopise, a tak strašně moc se vám líbí, nemůžete nikde sehnat. Já vám ji moc ráda ušiji a za cenu stejnou nebo i nižší. Navíc bude vždy originál. Můžeme přidat výšivku, volán, cokoliv, bude to čistě na vaši fantazii.

Konfekce ale třeba není to, po čem vaše srdce touží, a v tu chvíli je to pro mě výzva. Pojďme si sednout a navrhnout zcela originální nové šaty, kostýmek, kalhoty nebo halenku přesně podle vašich představ.
Aby toho nebylo, ušiji vám kabelku, batoh, psaníčko, plavky…


Moje ceny při šití na zakázku pro dámy se pohybují od 1.200 Kč do cca 10.000 Kč. Vždy ale záleží na výběru látky, se kterou vám moc ráda pomůžu, a typu oděvu.
Dále šiji na míru, upravuji a opravuji výrobky z kůže. Jsem schopná vám ušít jak kvalitního křiváka, tak kožené šaty, kabelku, pásek či pořádnou motorkářskou bundu.
Ceny za šití z kůže se pohybují od 3.000 Kč po cca 15.000 Kč


Proto se mě neváhejte oslovit s jakýmkoliv dotazem, budu se vám snažit vždy poradit a pomoci.

 


 

NAHORU